poniedziałek, 16 września 2013

??

Witajcie:)
Dziś post z pytaniami do Was, czy korzystałyście może z lutownicy gazowej? może, ktoś używał tej lutownicy firmy Dremel?

Jeszcze mam pytanie odnośnie grawerki tej samej firmy:  Jakie jest wasze zdanie odnośnie tych narzędzi?

(zdjęcia pochodzą z internetu)
Mam jeszcze pytanie odnośnie kasy fiskalnej jaką polecacie do maleńkiej firmy? Bardzo proszę o pomoc bo ja zielona w tym jestem i szczerze nie wiedziałam, że tyle z tym wszystkim będzie załatwiania, ale mimo wszystko cieszę się bardzo:)

Nie mam czasu na poTworki, ale załatwianie spraw związanych z firmą do przodu:):) i co najważniejsze siły pomału wracają! mam ochotę na jakieś cudne hafciki, ale mój warsztat w Krakowie, a wracam dopiero za tydzień, jak się rzucę na mulinki to ich nie porzucę przez najbliższy długi czas;)
Udało mi się tylko stworzyć niebieskie korale, korale niczym niebo...:)
Korale wykonane są z niebieskiego agatu, różnej wielkości od 6 mm do 15 mm:) na zamówienie dla pewnej Pani.
Zdjęcia fatalne, przepraszam, może uda mi się zrobić lepsze przy słonecznej pogodzie:)

Pozdrawiam Was niebiesko, buziolki:*:)

środa, 11 września 2013

chyba wracam!

Witajcie!
Ostatnim czasem zaniedbywałam bloga... ale mam nadzieję, że wracam z podwójną siłą.... na najbliższe miesiące:)
Spełniają się moje marzenia, niektóre już są całkiem duże, a inne bardzo maleńkie, czekam na jedne i na drugie:)
Udało mi się również założyć działalność i mam swoją firemkę:):):) teraz projektuje swoją pracownie, sprawia mi to olbrzymią radość:) dziś jadę do stolarza z projektem stołu warsztatowego:):) Czeka mnie jeszcze dużo pacy z tą firmą, ale trzeba działać! Siły mam nadzieję wróciły i będę mogła popracować:)
 

Ostatnim czasem nie wyszywałam i niewiele poTworzyłam bo sił brakowało.... choć coś niecoś udało się zdziałać... choć naprawdę niewiele tego jest...

sowy na niebiesko


poplecione trio


czacha

Kochane, szukam pięknej metryczki w dużych rozmiarach, jeśli któraś ma jakiś wzór to bardzo proszę o przesłanie na maila!! będę bardzo wdzięczna! Już bardzo mi tęskno za wyszywaniem i już bym coś chciała powyszywać, ale mój "warsztat" został w Krakowie, a ja przez najbliższe tygodnie będę w DeTe. No cóż... bywa...

Pozdrawiam Was niebiesko:) buziolki:*:)