wtorek, 14 lutego 2012

co nieco, małego co nieco;)

Ostatnim czasem nic nie pisałam ale za to zwiedzałam Wasze blogi, wyszywałam konkursową zakładkę, rozpoczęłam Kubusia Puchatka dla Emilki i inne drobne robótki:)
Zaraziłam również Danon'ka blogowaniem:) i założyła swojego bloga będzie tam sutaszowo;) http://comniekreciineci.blogspot.com/
A teraz pokażę Wam tylko część Misia o Bardzo Małym Rozumku, bo tylko takie zdjęcie mam, aktualne zdjęcia dodam wieczorem. Zakładeczki Wam niestety nie mogę  pokazać  bo taki jest regulamin konkursu.

Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzają i zostawiają po sobie jakiś ślad:)
Pozdrawiam wszystkich niebiesko:)* * *

A teraz uciekam na rehabilitację, powiem Wam, że już bym chciała chodzić normalnie i wrócić do pracy (o ile ją znajdę) i na sale taneczną... tęskno mi za chodzeniem, za tańcem... takie nic dla innych, a dla mnie tak wiele...
Trzymajcie kciuki :)

* * *

Po rehabilitacji... było ciężko, ale kolejne stopnie zgięcia zaliczone:):) ale jeszcze do całkowitej stabilizacji sporo czasu... czyli więcej czasu na wyszywanie, tak to już jest, że coś za coś.
Kończę Puchatka aby na jutro był gotowy i zostanie jeszcze tylko Kłapouszek:)

2 komentarze:

  1. oj misiu widzę w trakcie tworzenia :) mam nadzieję,że potem pochwalisz się całością ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Puchatka skończonego chętnie będę podziwiała.Trzymam kciuki!
    dziękuję także za zainteresowanie akcją "znaczki" i cieszy mnie fakt,że zarażasz tym innych-ze mnie także taka bakteria(he,he):)Banerek oczywiście możesz wstawić:)gdy będziesz blisko ich wysłania to skontaktuj się mailowo,prześlę dane do wysyłki.
    Pozdrawiam Cię serdecznie

    OdpowiedzUsuń