niedziela, 26 lutego 2012

takie o....;)

Weekend jak zwykle w domku minął niezwykle szybko... Ale niestety nic nie stworzyłam bo maszyna się coś popsuła... ja jej nawet nie dotknęłam;) znalazłam w Mamci skarbach dużo różnych przydasi i materiałów:):), z których już nawet wiem co zrobię:) Znalazłam również takie cudniaste guziczki misiowe ale tylko dwa... dla Aniołków Miłoszkowych będą jak znalazł:):) (zdjęć dziś nie dodam bo mi aparat odmówił posłuszeństwa... eh chyba coś zepsułam....)
Jutro nowa praca z małą Alusią:):) już nie mogę się doczekać! przygotowałam już płyty z dzieciową muzyką, spakowałam farbki będziemy malować łapkami:):):):) hihihi:):)
 * * *
A jednak udało się Lisek nareperował aparat:):):)
zdjęcia części moich wykopalisk:):)


Pozdrawiam wszystkich niebieściutko i zapraszam do na moje Candy :):):)
buziakuję i dobrej nocki życzę:):)

5 komentarzy:

 1. Super drobiazgi! Niestety znam uczucie "wyprowadzenia na spacer" robótek, książek. Wyprowadzane rzeczy zmieniają się wraz z wiekiem (dawniej wyprowadzałam podręczniki, wykłady...). Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj!!!! Przede wszystkim chciałam Ci bardzo serdecznie podziękować za przepiękne życzenia!!!!! Czytałam je z wielką radością :) Urocze skarby:)
  Ps. będe na pewno częściej zaglądać :) Pozdrawiam Cie serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg&feature=autoplay&list=FLximxJNfMu8I3LFPVJWsAmg&lf=plpp_video&playnext=4 do posłuchania ...choć tak podziękuje za piękne życzenia hihihih Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń